Euras Investicinio aukso pirkimas
* Investicinį auksą gali įsigyti bet kuris fizinis arba juridinis asmuo.
* Investicinio aukso luitų ir monetų užsakymai vykdomi tik darbo dienomis (9-17 val). Kitas prekes galima įsigyti darbo dienomis arba šeštadieniais – pagal išankstinį susitarimą.
* Kiekvienas luitas ( iki 100 gr) pateikiamas specialioje, gamintojo plombuotoje, pakuotėje, kurioje yra ir gamintojo sertifikatas su unikaliu serijiniu numeriu.
* Klientui pageidaujant, pagal atskirą susitarimą, gali būti atliktas papildomas Lietuvos Prabavimo rūmų sertifikavimas (gaminio sertifikavimo kaštus kompensuoja klientas).
* Galutinė prekių kaina yra suderinama prieš pirkimą. Atsiskaitymas galimas tik eurais. Klientų patogumui atsiskaityti galima pavedimu į įmonės sąskaitą arba grynaisiais pinigais.
* Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos 1997-06-19 Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo VIII-275 reikalavimus privalome tinkamai nustatyti mūsų klientų tapatybę, o tam tikrais atvejais – pavyzdžiui, jei atsiskaitoma grynaisias pinigais už 10 000 EUR ir didesnę sumą, – mes turime pranešti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai apie kliento sandorius.

shop_cart Pirkimo ar užsakymo internetu procedūra:
* Jums išsirinkus prekes, prašome užpildyti informacinius laukelius, kad galėtume susisiekti su Jumis dėl užsakymo patvirtinimo.
* Jūsų pateikti duomenys nebus saugomi duomenų bazėse, jų mes neparduodame, nenuomojame ar kitokiu būdu neatskleidžiame trečiosioms šalims.
* Jei dėl techninių nesklandumų artimiausiu metu su Jumis nebus susisiekta, maloniai prašome susisiekti el.paštu: info@gspinvestment.lt arba tel: +37069830410

Siuntimas Prekių pristatymas
Gavę apmokėjimą už prekes, jas pristatome:
* Prekes galite atsiimti iš anksto sutartu laiku ofise.
* Prekės gali būti išsiųstos per kurjerį visoje Lietuvoje. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Prieš atvežant prekes, kurjeris susisieks suderinti tikslų pristatymo laiką ir adresą. Prekės siunčiamos nemokamai, jeigu perkate daugiau nei už 100 Eur. Klientams pageidaujant draudžiame siunčiamas prekes (paslaugos mokamos). Draudimo vertė gali būti iki 1158 Eur.
* Investicinis auksas yra atiduodamas tik tam fiziniam asmeniui, iš kurio sąskaitos buvo padarytas pavedimas. Juridiniam asmeniui investicinis auksas atiduodamas tik jo teisėtam atstovui. Užsakytos prekės yra atiduodamos ar siunčiamos tik tokiais atvejais, kai yra pilnai įvykdytos visos mokėjimo sąlygos.
* Jei UAB „GSP INVESTMENT” neturi galimybės pristatyti prekės sutartu laiku, klientas yra informuojamas ir sutariamas naujas pristatymo laikas.
* Susidūrus su netikėtomis priežastimis, dėl kurių sandoris neįmanomas, UAB „GSP Investment“ turi teisę anuliuoti užsakymą, grąžinant klientui visą pervestą pinigų sumą.