Kodėl verta rinktis investiciją į fizinį auksą:

- Saugumas.
Auksas yra vertinamas tūkstantmečius, todėl jis paplito kaip atskira investavimo forma ir išlieka reikšmingiausiu metalu pasaulyje.

- Nepriklausomybė.
Politika ir ekonomika gali veikti tauriųjų metalų kainą, bet ne tikrąją jų vertę.

- Stabili vertė.
Trumpalaikėje perspektyvoje tauriųjų metalų kainos gali svyruoti, bet ilgainiui vertė išlieka stabili. Fizinis auksas yra saugi investicija aprūpintai senatvei ar vaikų ateičiai.

- Rezervai.
Taurieji metalai yra patys tvirčiausi nuosavybės rezervai. Valstybės, bankai, stambiausios pasaulio kompanijos turi aukso rezervus. Ši taisyklė taip pat turi galioti kiekvienam atskiram asmeniui.

- Riboti ištekliai.
Aukso ištekliai yra riboti. Paklausa ženkliai viršija metinį išgaunamą kiekį.

- Likvidumas.
Taurieji metalai – tai universali tarptautinė valiuta. Jų likvidumas garantuojamas ištisą parą bet kurioje pasaulio šalyje.

- Netaikomas pridėtinės vertės mokestis.

„Aukso kiekis negali didėti taip sparčiai, kaip yra spausdinami pinigai. Kiekvienas turėtų investuoti į auksą kas mėnesį ir taip visą laiką.“
M. Faberis (investuotojas ir ekonomistas)

Norint, kad  šiandien Jūsų uždirbti pinigai išsaugotų vertę  ir po vienerių ar dešimties metų, rinkitės auksą, nes auksas jau  tūkstančius metų yra kaip priemonė, padedanti išsaugoti turto vertę.

Sąvoka  „nekintanti aukso vertė“ reiškia, kad išvertus aukso gramus į  kasdieninius maisto produktus ar kitus reikalingus dalykus, jūs gausite panašiai tiek, kiek ir prieš 100 metų.

Mes  kiekvienas savarankiškai galime kurti savo pensijos fondą, kuriame Jūs:
- Neturėsite jokių terminuotų ar išmokų dydžio apribojimų ir auksą galėsite parduoti dalimis, kai Jums bus reikalingi pinigai.
- Investuoti pinigai į auksą išlaikys vertę ir krizės ar kiti ekonominiai nuosmukiai nepalies Jūsų santaupų.
- Sukauptą auksą galėsite palikti kaip palikimą savo vaikams ar vaikaičiams.

Dėmesio!
- Investicija į auksą turi būti ilgalaikiam periodui ( 5 ir daugiau metų).
- Nerekomenduotina aukso pirkti iš skolintų lėšų arba siekiant spekuliacinių tikslų. Kiekvienas turi suprasti, kad aukso kaina trumpalaikėje perspektyvoje gali svyruoti.
- Aukščiausios prabos auksas yra teisingas būdas diversifikuoti savo investicijas.
- Rekomenduotina į auksą investuoti  5 – 25 % Jūsų bendro finansinio turto.

 

Perkamoji galia