SVARBI INFORMACIJA

* Dėl pandemijos atšauktų skrydžių ir tarptautinių  pevežimų galimas kai kurių produktų pristatymo vėlavimas. Fiksavus kainą ir gavus mokėjimą Jūsų užsakymas bus įvykdytas.

*. Artimiausiu metu Lietuvos paštas įveda kelis pakeitimus:

  • Vilniaus mieste pradeda veikti mobilūs siuntų atsiėmimo punktai. Šalia populiariausių LP EXPRESS siuntų terminalų nurodytu laiku siuntos gavėjams bus atiduodamos tiesiai iš kurjerio rankų. Gavėjai apie galimą siuntos atsiėmimą mobiliajame punkte bus iš anksto informuojami SMS žinute. Gavėjui neatėjus atsiimti siuntos, kai tik atsiras galimybė, ji bus įdėta į siuntų terminalą;
  • kituose miestuose, jei siuntų savitarnos terminalas yra pilnai užpildytas, siuntą galima atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Kurjeriui atvežus siuntas į pašto skyrių, jos gavėjui bus išsiųsta SMS žinutė su pasiūlymu atvykti atsiimti siuntą į paštą. Šiuo metu siuntos išduodamos šiuose paštuose: Gargždų, Kretingos, Šilalės, Kelmės, Kupiškio, Rokiškio, Vilkaviškio. Artimiausiu metu planuojama tai daryti ir Kėdainių bei Vilniaus rajono, Riešės ir Balsių paštuose. Paštų sąrašas gali keistis atitinkamai pagal poreikį;
  • nuo lapkričio 26 d. atsiimant siuntą iš kurjerio, pakaks nurodyti SMS žinute atsiųstą siuntos atsiėmimo kodą. Tuo atveju, jei gavėjas šio kodo negaus, praras ar dėl kitų priežasčių negalės kurjeriui nurodyti atsiėmimo kodo, bus laikomasi iki šiol taikytos atsiėmimo praktikos – kurjeriui reikės nurodyti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento numerio 4 paskutinius skaitmenis.

  Investicinio aukso pirkimas:
* Investicinį auksą gali įsigyti bet kuris fizinis arba juridinis asmuo.
* Investicinio aukso luitų ir monetų užsakymai vykdomi tik darbo dienomis (9-17 val). Kitas prekes galima įsigyti darbo dienomis arba šeštadieniais – pagal išankstinį susitarimą.
* Kiekvienas luitas ( iki 100 gr) pateikiamas specialioje, gamintojo plombuotoje, pakuotėje, kurioje yra ir gamintojo sertifikatas su unikaliu serijiniu numeriu.
* Klientui pageidaujant, pagal atskirą susitarimą, gali būti atliktas papildomas Lietuvos Prabavimo rūmų sertifikavimas (gaminio sertifikavimo kaštus kompensuoja klientas).
* Galutinė prekių kaina yra suderinama prieš pirkimą. Atsiskaitymas galimas tik eurais. Klientų patogumui atsiskaityti galima pavedimu į įmonės sąskaitą arba grynaisiais pinigais.
* Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos 1997-06-19 Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo VIII-275 reikalavimus privalome tinkamai nustatyti mūsų klientų tapatybę, o tam tikrais atvejais - pavyzdžiui, jei atsiskaitoma grynaisias pinigais už 10 000 EUR ir didesnę sumą, - mes turime pranešti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai apie kliento sandorius.

  Pirkimo ar užsakymo internetu procedūra:
* Jums išsirinkus prekes, prašome užpildyti informacinius laukelius, kad galėtume susisiekti su Jumis dėl užsakymo patvirtinimo.
* Jūsų pateikti duomenys nebus saugomi duomenų bazėse, jų mes neparduodame, nenuomojame ar kitokiu būdu neatskleidžiame trečiosioms šalims.
* Jei dėl techninių nesklandumų artimiausiu metu su Jumis nebus susisiekta, maloniai prašome susisiekti l.paštu: info@gspinvestment.lt arba tel: +37069830410

 Prekių pristatymas

NEMOKAMAS PREKIŲ PRISTATYMAS NUO 39 EUR.***
* Prekės pristatomos tik gavus išankstinį mokėjimą.
* Prekes galite atsiimti iš anksto sutartu laiku ofise.
* Prekių siuntimą, kurioms taikomas geros kainos pasiūlymas, apmoka klientas.
*** Prekes ( išskyrus investicinio aukso luitus, aukso monetas), kurių vertė nuo 39 iki 80 Eur ir prekė yra pažymėta " Prekės pristatymas Lietuvoje nemokamas" , nemokamai siunčiame registruota, pirmenybine siunta Lietuvos paštu (išskyrus Kuršių Neriją).
*** Prekes ( išskyrus investicinio aukso luitus, aukso monetas), kurių vertė nuo 80 iki 1200 Eur ir prekė yra pažymėta "Prekės pristatymas Lietuvoje nemokamas", nemokamai siunčiame į LP EXPRESS paštomatus (išskyrus Kuršių Neriją). Siuntų draudimas įskaičiuotas, kai pirkinio suma yra ne didesnė nei 500 Eur, kitais atvejais papildomai kainuoja siuntos draudimas. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Jeigu toje vietovėje nėra LP EXPRESS paštomato, siuntinys siunčiamas registruota, pirmenybine siunta Lietuvos paštu.
* Prekių pristatymas, kurių vertė didesnė nei 1200 Eur, yra derinama atskiru susitarimu.
* Prekės yra atiduodamas tik tam fiziniam asmeniui, iš kurio sąskaitos buvo padarytas pavedimas. Juridiniam asmeniui prekės atiduodamas tik jo teisėtam atstovui. Užsakytos prekės yra atiduodamos ar siunčiamos tik tokiais atvejais, kai yra pilnai įvykdytos visos mokėjimo sąlygos.
* Jei UAB „GSP INVESTMENT” neturi galimybės pristatyti prekės sutartu laiku, klientas yra informuojamas ir sutariamas naujas pristatymo laikas.
* Susidūrus su netikėtomis priežastimis, dėl kurių sandoris neįmanomas, UAB „GSP Investment“ turi teisę anuliuoti užsakymą, grąžinant klientui visą pervestą pinigų sumą.